BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜŞAVİRLİĞİ
Font -  Font +

BAKAN AVCI ESKİŞEHİR’DE BAYRAM ZİYARETLERİNDE BULUNDU

Kurban Bayramı’nın ikinci gününde Eskişehir’e bayram ziyaretlerinde bulunan Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, şehit Uzman Çavuş Ali Doğukan Kılınç ve şehit polis memuru Muhammet Acar'ın ailelerini ziyaret etti.
 
Vali Azmi Çelik, AK Parti milletvekilleri Harun Karacan ve Emine Nur Günay ile Çocuk Evleri Sitesi'nde çocuklarla bayramlaşan Bakan Avcı’nın daha sonra şehit ailelerinin 75. Yıl Mahallesi'ndeki evlerine yaptığı ziyaret basına kapalı olarak gerçekleştirildi.
 
Halis Toprak Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi sakinleriyle de bayramlaşan Bakan Avcı, ziyaretlerinin ardından basına yaptığı açıklamada şunları kaydetti:
 
“Şehitlerimizden bize emanet aileleri ziyaret ettik. Çocuk Evleri Sitesi'ni beraber gezdik. Çocuklarımızın ev ortamında, huzurlu bir ortamda barınmaları için güzel bir ortam. Huzurevindeki sakinlerimize güzel bir ziyarette bulunduk. Bayramda bu tarz ziyaretler sılayırahim niyetine geçer inşallah.
 
Bu bayram olmasa söyleyeceğim çok şey var da... Bayramdan sonra onları da konuşuruz. Eskişehir'de yapılanlarla ilgili. Eskişehir'de yapılanları bakan görüyor, görmeyenler de sizin vasıtanızla görecekler. Eskişehir'de neler yapıldığını görmek isteyenler, bakarlarsa görüyorlar. Bakanlar görüyor, görmeyenler bakmıyor.”
 
(13.09.2016)
  • ESK25.jpg
  • ESK26.jpg
  • ESK27.jpg