BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜŞAVİRLİĞİ
Font -  Font +

BAKAN AVCI ESKİŞEHİR'DE DEMOKRASİ VE ŞEHİTLER MİTİNGİ’NE KATILDI

Kültür ve Turizm Bakanı Avcı: “İşçi isek fabrikada, tezgah başında, memursak dairelerimizde, öğretmensek okullarımızda, esnaf isek dükkanlarımızda her yerde işimizin en iyisini, en doğrusunu, en güzelini yaparak nöbetlerimizi sürdüreceğiz.”
 
Bakan Avcı: “Bugün, 24 gündür büyük bir şevkle, aşkla, coşkuyla sürdürdüğümüz, demokrasi nöbetlerinizi Yenikapı’ya kilitlenerek taçlandırıyoruz”
 
Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Eskişehir Vilayet Meydanı'nda düzenlenen Demokrasi ve Şehitler Mitingi'ne katıldı.

Burada halka hitap eden Bakan Avcı,  15 Temmuz gecesi başlayan demokrasi nöbetlerinde yer alanlara teşekkür etti.
Her Yerde İşimizin En İyisini, En Doğrusunu, En Güzelini Yaparak Nöbetlerimizi Sürdüreceğiz

“Bugün, 24 gündür büyük bir şevkle, aşkla, coşkuyla sürdürdüğümüz, sürdürdüğünüz demokrasi nöbetlerinizi Yenikapı'ya kilitlenerek taçlandırıyoruz. Ben hepinize bu 24 gün boyunca gösterdiğiniz fedakarlıklar için dirayet için tekrar teşekkür ediyorum. İşçi isek fabrikada, tezgah başında, memursak dairelerimizde, öğretmensek okullarımızda, esnaf isek dükkanlarımızda her yerde işimizin en iyisini, en doğrusunu, en güzelini yaparak nöbetlerimizi sürdüreceğiz inşallah.

Bu demokrasi nöbetlerine katılan milletvekillerimize, belediye başkanlarımıza, askeri erkanımıza çok teşekkür ediyorum ve tabi en çok da size teşekkür ediyorum. Sadece buradaki nöbetleriniz için değil, 15 Temmuz'da tüm Türkiye ile birlikte ayağa kalktığınız için, işgale ‘dur’ dediğiniz için sizlere çok teşekkür ediyorum.”

Etkinliğe, Bakan Avcı’nın yanı sıra AK Parti Eskişehir milletvekilleri Emine Nur Günay, Harun Karacan, CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, Eskişehir  Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Garnizon Komutan Vekili Tuğgeneral Erdoğan Gür, ilçe belediye başkanları, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri de katıldı.

Bakan Avcı ve protokol üyeleri, Yenikapı’daki mitingi dev ekrandan izledi. Yenikapı Meydanı'ndaki  konuşmaları ekrandan izleyen vatandaşlar, konuşmacıları uzun süre alkışladı.
 
07.08.2016
  • 1.jpeg
  • 2.jpeg
  • 3.jpeg
  • 4.jpeg
  • 5.jpeg
  • 6.jpeg
  • 7.jpeg